Janowianka Janów Lubelski - Bogdanka II Łęczna 8.06.2013

Współpraca

Portal Kibiców Janowianki poszukuje osób chętnych dowspółpracy. Poszukujemy ambitnych ludzi, który mają ochotę współtworzyćportal o Janowiance. Każdego dnia portal Janowianki odwiedzająsetki fanów futbolu z całego regionu, a nasz portal cały czas sięrozwija. Zainteresowania ze strony internautów nie brakuje, a my całyczas pracujemy, aby fani Janowianki mogli dowiedzieć się czegoś nowego natemat ulubionej drużyny.Aby móc dostarczać Wam - kibicom najnowszych aktualności potrzebujemyskompletować szeroką i zgraną redakcję. Ogłaszamy zatem wielki nabór doredakcji portalu. Najbardziej potrzebne są osoby piszące różnegorodzaju teksty, tak jak redaktor newsów czy felietonista. Potrzebni sąludzie odpowiedzialni za przegląd prasy, fotografowanie zdarzeń naboiskach - fotoreporterzy, tworzenie kompilacji oraz skrótów ze spotkań- kompilatorzy, aktualizowanie ligowych tabel, moderowanie forumdyskusyjnego - moderatorzy, prowadzenie relacji a żywo ze spotkań -redaktor live oraz tworzenie tapet na pulpit - grafik. Niżej opisane sąnasze oczekiwania od współpracowników na podane niżej stanowiska:

Redaktor newsów i Felietonista nie może mieć żadnych problemów zortografią oraz poprawnym formułowaniem zdań. Każdy redaktor powinienwykazywać zaangażowanie, a teksty przez niego pisane powinny byćciekawe. Zabrania się kopiowania tekstów z innych portali traktującycho sporcie. Bardzo cenimy sobie ludzi, którzy z zapałem i poczuciemodpowiedzialności za portal podchodzą do redagowania ciekawych tesktówkilka razy dziennie. Bardzo ważne jest również to, aby redaktor miałszeroką wiedzę piłkarską, która z pewnością przydałaby się mu podczaspublikowania artykułów. Chcielibyśmy, aby redaktorzy newsów byli wstanie napisać przynajmniej jeden artykuł dziennie. Od felietonistówoczekujemy publikowania przynajmniej jednego tekstu tygodniowo.

Redaktor live podobnie jak redaktor newsów czy felietonista niemoże mieć żadnych problemów z ortografią i poprawnym formułowaniemzdań. Od takiej osoby wymagamy również umiejętności szybkiego pisaniana komputerowej klawiaturze oraz szybkiego i w miarę częstegoinformowania czytelników relacji o przebiegu spotkania. Redaktor livepowinien mieć swoje źródło. Bardzo cenimy sobie zaangażowanie idyspozycyjność u takiej osoby.

Fotoreporter przede wszystkim powinien posiadać własny aparat.Interesuje nas również to, aby osoba taka mogła zapewnić internautomporcję wysokiej jakości zdjęć. Nie wymagamy tego, aby fotoreporter nakażdym spotkaniu robił zdjęcia, jednak zależy nam na tym, aby tezdjęcia były wykonywanie w miarę regularnie.

Grafik i Kompilator - to osoby, których również bardzo potrzebujemy do stworzenia portalu z prawdziwego zdarzenia. Osoby takie powinny mieć przede wszystkim talent do tworzenia ciekawych prac. Drugąrzeczą jaką powinien mieć grafik oraz kompilator jest własny program.Zależy nam, aby grafik był w stanie wykonać minimum jedną tapetę napulpit na tydzień, a kompilator jeden film (obojętnie czy to będzieskrót meczu, czy kompilacja) tygodniowo.

Zainteresowanych współtworzeniem serwisu Janowianki prosimy o kontakt z Redaktorem Naczelnym portalu.

>>> 1922
mksjanowianka@wp.pl