Unia Bełżyce-Janowianka 30.04.2011

Z prasy.

• autor: simurg10, 2014-04-09 21:09

Orion Niedrzwica ucieka rywalom

W 17. kolejce obyło się bez niespodzianek. Niewiele zmian nastąpiło także w tabeli

Wszystkie zespoły z czołówki solidarnie wygrały swoje mecze.

Dlatego na górze nie nastąpiły żadne zmiany. Górnik II Łęczna, Lewart Lubartów, Powiślak Końskowola i Orlęta Łuków zanotowały drugie wiosenne zwycięstwa.

Z kolei Hetman Żółkiewka odkuł się za inauguracyjną porażkę w Łęcznej i pewnie pokonał Opolanina Opole Lubelskie. Dwie bramki dla drużyny trenera Waldemara Wiatra strzelił Paweł Myśliwiecki, który ma już w sumie na koncie 21 goli i umocnił się na czele klasyfikacji najlepszych snajperów.

Depczący mu po piętach Łukasz Giza (19 bramek) tym razem nie znalazł sposobu na Piotra Szpaka z Victorii Żmudź.

Ciasno robi się za to w środku tabeli. Szóstą aktualnie Ładę 1945 Biłgoraj i dziesiąty Orion Niedrzwica Duża dzielą tylko dwa punkty. Kibice obu zespołów na razie nie mogą narzekać na postawę swoich ulubieńców. Łada zdobyła wiosną cztery punkty, a Orion pod wodzą trenera Marka Sadowskiego sześć.

W zespole z Niedrzwicy znowu błysnął Wojciech Białek, który tym razem zdobył dwie bramki w wyjazdowym meczu z Janowianką Janów Lubelski. Tydzień wcześniej 32-letni napastnik zrobił to samo w spotkaniu z Lutnią Piszczac.

Co ciekawe, Janowianka przegrała niedzielne spotkanie 1:5, choć już w 2 minucie, po trafieniu Łukasza Piecyka, prowadziła 1:0.

– Po pierwszej połowie nic nie zapowiadało, że rywale tak nas zleją – mówi Mateusz Skubik, kierownik drużyny z Janowa Lubelskiego. – W tej części gry spotkanie było wyrównane, mogliśmy też zdobyć jeszcze dwie bramki. Dobrą okazję zmarnował jednak Mateusz Szczecki, a Patrykowi Sadowskiemu zabrakło trochę szczęścia, bo trafił w słupek.

To druga wiosenna porażka Janowianki, która boli tym bardziej, że rywal z Niedrzwicy odskoczył jej w tabeli na cztery punkty. A to z kolei może dla janowian oznaczać zadomowienie się w gronie zespołów, którym grozi realny spadek do „okręgówki”.

– Niestety, w kolejnym meczu też nie będziemy mieli łatwo, bo zmierzymy się na wyjeździe z Górnikiem II Łęczna. Ale dopóki piłka w grze nie podamy się i będziemy walczyć – zapowiada Skubik.

autor: ~dawny 2014-04-09 22:54:48

autor: ~Zmoyskiego 2014-04-10 09:42:24

avatar Nie wiem czy to jest strona o Ładzie??? Non stop Łada to łada tamto itp, czy was ogarneła jakaś psychoza na punkcie Łady??
Może to gorycze porażek i sytuacja w klubie z Janowa,szkoda bo to jest strona janowianki.

autor: ~Lzs 2014-04-10 10:02:03

avatar hehehe remisująca Łada rozbawiłeś mnie:D Głupoty piszesz bo jak w 17 meczach można zdobyć 27 pkt. Remisując???Ośmieszasz się i robisz z siebie idiotę!!!!

autor: ~anonim 2014-04-10 11:42:37

avatar Typujemy wynik meczu Górnik II-Janowianka.

autor: ~łukasz 2014-04-10 12:02:55

avatar 4:0

autor: ~olo 2014-04-10 14:26:21

avatar Niezły kierownik drużyny :D Dobrą okazję może i miał Szczecki ale Michał. No chyba, że Mateusz Szczecki zasilił szeregi Janowianki to zwracam honor. Panie kierowniku, tak będą wyglądać spotkania Janowianki, tzn. 1 połowa dobra, natomiast na 2 będzie brakować sił. Zawodnicy po prostu nie chodzili na treningi a przygotowania kondycyjnego nie da się oszukać. Wg mnie Janowianka z takim składem powinna być spokojnie w środku tabeli, lecz bez przygotowania kondycyjnego jest to niemożliwe.

autor: ~anonim 2014-04-10 16:53:32

avatar 5:0

autor: ~anonim 2014-04-10 17:41:21

avatar KIJ z Janowianką ważne aby Lada przegrała

autor: ~anonim 2014-04-11 15:18:55

avatar 6:1

autor: ~Kibic 2014-04-11 15:48:22

avatar do wszystkich wielkich znawców: skoro wiecie jak będą wygladać mecze, skoro wiecie już naprzód wyniki typu 5-0, 9-0, 10-0 to przyjdź jeden z drugim na trening, stań na srodku i to powiedz a nie wielcy bohaterzy sprzed monitora. a jak Was to nie interesuje to zachować dla siebie te wypociny

autor: ~@ 2014-04-11 17:21:33

avatar Po to jest forum, a po za tym nikt się nie chwali z meczu pucharowego i lania od Lutni 2:4 u siebie.