Janowianka Janów Lub. - Orlęta Łuków 01-09-2013

Zapowiedź Janowianka - Stal Poniatowa.

• autor: simurg10, 2014-04-29 16:45

Kolejny mecz kolejna szansa na zdobycie ligowych punktów. Tym razem Janowianka podejmuje u siebie byłego II-ligowca Stal Poniatowa. Mecz odbędzie się 1 maja o godz. 16 na stadionie miejskim. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia go na żywo, aby można było rzetelnie i obiektywnie go skomentować. 1 maja jest świętem, więc każdy może znaleźć trochę czasu żeby wesprzeć drużynę. Po słabych występach, Janowianka w ostatnim wyjazdowym meczu zaskoczyła i wygrała z Orlętami Łuków, co pozwoliło trochę dogonić uciekające drużyny. Zajmujemy obecnie 12 miejsce z 25 punktami. Nasz przeciwnik za to zajmuje 14 miejsce z zaledwie 11 punktami. Choć statystyki ma fatalne to ostatnio, podobnie zresztą jak Janowianka, pokonała Lutnie Piszac. Janowianka jest w zmiennej formie i nie raz potrafiła już negatywnie zaskoczyć zgromadzonych widzów. Miejmy nadzieję, że zawodnicy i trener wyciągnęli wnioski z ostatnich spotkań i będzie teraz tylko lepiej.

autor: ~Obserwator 2014-04-29 21:08:28

avatar Bardzo ostroznie trzeba potraktowac Poniatowa,poniewaz wlasnie slabsi bardzo duzo punktow Nam zabrali w jesiennej rundzie szczegolnie w koncowce ,kiedy pozostalo Nam rozgrywac mecze z najslabszymi tej ligi czyli Lada remis ,Roztocze porazka na boisku,Krzywda remis-czyli niemalze z pewnych 9 punktow zdobylismy zaledwie 2 i szczesliwe walkowerowe 3 z Roztoczem.Dlatego tez trudnym rywalem moze byc slabiutka Poniatowa.Mamy koncowych rywali slabszych i powinnismy tej wiosny odebrac to co zesmy niespodziewanie stracili jesienia,Trudno moze byc w wielu meczach szczegolnie z Lewartem,Hetmanem,Rykami ale pozostali nie powinni Nam odebrac zbyt wielu punktow.Pora na odrobienie nieco dystansu ,bo niewielu z czolowki nam jeszcze zostalo .Srodek tabeli powinien zostac zdobyty a teraz o to chodzi.

autor: ~kibic 2014-04-30 10:02:24

avatar żeby wam ta słaba łada wstydu w janowie nie naroiła:D

autor: ~Pan sędzia 2014-04-30 10:08:01

avatar Mecz z Poniatową będzie gwizdał p. J. BANCERZ

autor: ~anonim 2014-04-30 16:57:53

avatar oby poniatowa nie narobiła

autor: ~kibol 2014-04-30 17:55:10

avatar podobno mają się pojawić goście z poniatowej. Przyjmijmy ich z należną gościnnością.