Statystyki drużyny

Aktualności

Przegrana ze Spartą.

• autor: simurg10, 2014-06-04 22:19

Sparta Rejowiec Fabryczny - Janowianka 2:1 (1:0). Przełożenie kolejki nie wyszło na dobrze naszej drużynie. Po niedzielnej, zasłużonej wygranej z Ładą nie sprostali Sparcie, która już w I połowie wyszła na prowadzenie. Janowianka miała szansę wyrównać ale zabrakło trochę szczęścia. Być może po ostatniej wygranej zawodnicy nie mieli szansy zregenerować się należycie, bo widać było, że w poprzedni mecz zaangażowali wszystkie siły żeby zgarnąć 3 punkty. Po przerwie Sparta jeszcze nas dobiła prowadząc już 2:0. Dopiero Łukasz Piecyk w 84' strzelił honorowego gola dla zespołu. Szkoda straconych punktów, ponieważ po ewentualnej wygranej przeskoczylibyśmy Ładę, a mieli szansę na kolejne wyższe miejsce. Obecnie staje się to dość trudne. Kolejny mecz rozegramy z Ruchem Ryki.

Bramki: Ziarkowski (25), Dalentka (55) – Piecyk (84).
Sparta: Kość – K. Rutkowski, Ziętek, Bodys, Wołos (88 Sulowski), A. Rutkowski, Świr (30 Dalentka), Ziarkowski, Augustyniak, Chybiak (65 Krystiańczuk), Michoński.
Janowianka: Jacek Duda – Jarosław Duda, T. Sadowski (61 P. Sobótka), Michałek (79 Golec), P. Sadowski, Gąbka, Maziarz, Kaproń, Abram, G. Sobótka, Piecyk.
Żółte kartki: K. Rutkowski, Dalentka (S) – Abram, P. Sadowski, Maziarz, P. Sobótka (J). Czerwona kartka: P. Sadowski (Janowianka, po meczu, za drugą żółtą). Sędziował: Boryca (Lublin). Widzów: 50.

Źródło: własne/dziennikwschodni.pl