Janowianka Janów Lubelski - Bogdanka II Łęczna 8.06.2013

Mecz o wszystko..

• autor: simurg10, 2014-06-20 13:11

Już jutro w sobotę o godz. 17 odbędzie się ostatni mecz sezonu 2013/14. Janowianka będzie podejmować Unię Krzywda. Zawirowania w kolejnej reorganizacji rozgrywek sprawiają, że do końca nie wiadomo ile zespołów spada. Jedno jest pewne Janowianka musi ten mecz wygrać. Nie umniejszając zespołowi z Krzywdy jest on najsłabszą drużyną w naszej lidze. Zajmuje ostatnie miejsce z zaledwie 13 zdobytymi punktami w całym sezonie. Janowianka natomiast zajmuje 12 z 35 punktami. Niestety, zawirowania w klubie i drużynie sprawiły, że w całym sezonie panowała niepewność co przekładało się na grę zawodników, którzy potrafili wygrać z najlepszymi a przegrać z najsłabszymi. Tym niemniej zapraszamy na jutrzejszy mecz, można powiedzieć mecz o wszystko.

autor: ~anonim 2014-06-20 14:36:57

avatar SPARTA WYGRA

autor: ~ Może by tak- 2014-06-20 16:43:15

avatar -jak zrobiono z janowskimi kibicami - wystawić do gry tych co to wybrali zarząd i trenera drużyny na wiosnę tego roku -zamiast piłkarzy ,których upokorzono i nie pozwolono osiągnąć sukcesu i rozwoju sportowego młodym ludziom.Niechaj zagrają i pokażą ze nie tylko psuć potrafią .Nawet utrzymanie się nie może ominąć ich kary za to co zrobiono,a także należy zamknąć przed nimi klubowe drzwi a mecze janowianki powinni oglądać na fotkach,w kapciach na bujanych fotelach wieczorową porą.Pora zakończyć wieloletni cyrk i wszystek brud wymieść z zakamarków, by nie mogli na nowo się rozprzestrzenić.Tutaj nie tylko prezes jest do wymiany.Trenerem powinien być p.C.Nafalski ,aby mógł co najmniej dwa sezony mieć spokój -a wtedy jestem spokojny o losy Janowianki w 4 tej lidze.Tylko czy On teraz zechce?

autor: ~na pewno 2014-06-21 10:08:48

avatar nie jestem pewien czy i z 11-tego miejsca druzyna nie poleci bo Resovia nie awansowała ale Sparta i tak z Rykami wygra tak więc sprawiedliwości stało się zadość bo 6 lat temu janowianka powinna już spaść do okręgówki teraz zobaczymy jak szybko z niej wyjdzie?