Janowianka-Stal Kraśnik 15.05.2011

W czwartek u siebie z Orionem.

• autor: simurg10, 2014-08-12 09:23

Pierwszy meczu przed własną publicznością Janowianka rozegra z Orionem Niedrzwica Duża w czwartek 14 sierpnia o godz. 17.

autor: ~ciecie 2014-08-14 10:55:10

avatar jestesmy mocni jak nigdy, mamy wspanialego trenera, wygramy z orionem po ciezkiej walce

autor: ~kibic 2014-08-14 17:49:53

avatar można wiedzieć jaki wynik do przerwy?

autor: ~ Pozdrowienia z nadziejami 2014-08-14 18:27:40

avatar Oddani starzy wierni kibice Janowianki z nadzieją oczekują na pomyślne wieści świątecznego meczu z Orionem, Miejscowym kibicom życzymy atrakcyjnego
,emocjonującego meczu i pomyślnego wyniku w meczu dwóch zbliżonych sobie klasą zespołów ,zwykle tworzących ciekawe widowiska okraszone dużą ilością strzelanych goli, będące okrasą tych spotkań.Pozdrawiamy nasz zespół z Janowa,a także naszych rywali -Orionu Niedrzwica.Jednakże zwycięstwa mimo wszystko życzymy zespołowi z Janowa.Powodzenia chłopakom z Janowa życzą zawsze im kibicujący rodacy.Zagrajmy o całą pulę,bo uważamy, że jednak w tym meczu lekkim faworytem są zawodnicy Janowianki.Oczekujemy pomyślnych wieści z Janowa Lubelskiego.Gorąco też pozdrawiamy kibiców Janowianki i mieszkańców miasta i okolic.

autor: ~ moja prognoza 2014-08-14 19:10:03

avatar Uważam już.. na samym początku rozgrywek,że do 3-ligi w tym sezonie jedną z awansujących drużyn będzie na 90 procent Lewart Lubartów.Natomiast Hetman Żółkiewka raczej utrzyma się w 3-ciej lidze,bo widzę 4 lub 5 zespołów teoretycznie słabszych.Co do Janowianki to tegoroczny układ kolejek meczów nie sprzyja nam i końcowa faza nie jest za ciekawa.Każdy zdobyty punkt obecnie jest w wielkiej cenie ,aby w miarę możliwości można by było póżniej uniknąć sytuacji z ubiegłego sezonu, a przecież nie ciekawie było.Dobrze ,że były Stal,Łada,Lutnia i Unia,które dostarczały punktów.Obecnie tylko Łada pozostała,a beniaminkowie mogą być grożniejsi niż wyżej wymienieni.Układ gier zwłaszcza końcowa faza nakazuje być czujnym już teraz.Mam nadzieję,że w Janowie będzie więcej chwil radości i zwycięstw

autor: ~Jaki jest sens.... 2014-08-14 19:48:25

avatar ukazywania komentarzy po meczach ,których one dotyczą lub dopingujących drużynę wpisów,że mają dla kogo grać i są kibice im oddani i trzymający za nich kciuki. Uwazam ciebie za grającego razem z Linkiem na tym samym instrumencie przeciwko Janowiance i jej kibiców.Puknij się w głowę czy nie lepiej zwolnić miejsce ,aby ktoś wreszcie zajął się tą stroną,bardziej lojalny i prawdziwy,pragnący sukcesów Janowianki a nie Łady i Staloeej Woli.

autor: ~anonim 2014-08-15 09:44:29

avatar Puknij się w łeb zanim coś napiszesz.