Statystyki drużyny

Aktualności

Porażka w Łęcznej.

• autor: simurg10, 2014-08-18 00:15

Niestety, za silny okazał się Górnik II Łęczna na Janowiankę. Przegraliśmy ostatecznie 2:0 (0:0) choć gole padły dopiero w II połowie spotkania.

• Komentarzy [12]
  • czytano: [654]

autor: ~anonim 2014-08-18 07:38:08

avatar a co to w drugiej połowie niewolno strzelać goli mecz ma dwie połowy za rok zobaczymy sie w okregowce

autor: ~J-23 2014-08-18 12:34:48

avatar "anonim",myślę że nie.Tylko umiesz tyle napisać,a skąd Ty jesteś?.A ja uważam ze ,Janowianka robi swoje ,nie wszystkie mecze należy wygrać bo niespodziewany awans i co?.Pozdrawiam.Rysiek z ZOOM-u.

autor: ~anonim 2014-08-18 12:41:17

avatar p***** sie zjebie zwanym j-23

autor: ~anonim 2014-08-18 13:07:02

avatar Nic się nie stało za tydzień jest bardzo ważny mecz,trzeba wygrać z Włodawianką i będzie już dobrze to nasze miejsce w tabeli wyglądać

autor: ~ Do wszystkich Janowian i okolic 2014-08-18 15:37:40

avatar ;Róbmy swoje; Apel o kulturę słowa pozostał tylko apelem,a błazen pozostał sobą,Obecna sytuacja Janowianki może napawać optymizmem.Trzy trudne mecze-4 pkt-to nie żle.Teraz zdałoby się w kolejnych dwóch z Włodawą u siebie i w Łukowie zdobyć tyle samo.Taka zdobycz napewno zadowoliła by zawodników ,trenera i kibiców Janowianki.Tylko nie jest to takie proste i łatwe,ale i też nie jest niemożliwe,jako że Janowianka udowadnia swoją postawą gotowość na ligową walkę.Nawet zespół teoretycznie mocniejszy z góry tabeli musi się lękać jej Wiadome jest,że z Włodawą nie powinniśmy stracić nawet punktu,bo koniec ligi jest niekorzystny dla Janowianki.Środek rozgrywek -musi- przynieść dużo punktów i myślę że tym stwierdzeniem Ameryki ani prochu nie odkryłem,bo zespół i trener są tego świadomi.Powodzenia

autor: ~anonim 2014-08-18 16:18:37

avatar tak sobie tłumacz..

autor: ~anonim 2014-08-18 17:31:55

avatar Włodawianka sie przełamie w żydowskim janowie

autor: ~J-23 2014-08-18 18:30:36

avatar No niedobrze , ten mecz był do wygrania . Tak jak pisałem wcześniej zawodnicy częściej bywają w Janowskich lokalach niż na boisku treningowym. Tu trzeba trenera z i-szą ligowym obyciem który by wpoił naszym asom co to trening.
Gienek z Bialskiej

autor: ~ Wedlug potrzeb 2014-08-18 18:36:12

avatar ...a tobie trzeba lekarza pierwszego kontaktu -psychiatry-Depnij sobie do ośrodka zdrowia-weż ze sobą pasy.

autor: ~J-23 2014-08-18 19:02:42

avatar Pierwszy wpis to mój,drugi to ktoś się podszył.O co chodzi co nie którym,pewnie podoba się moje pisanie.Małpa też zwierzę ,można poszczekać.Pozdrawiam.Rysiek -Laluś.

autor: ~ktoś 2014-08-20 13:33:11

avatar Zróbcie atmosferę najpierw wśród zawodników i działaczy a potem grajcie jak Żółkiewka.Tego wam życzę

autor: ~Kapi 2014-08-20 15:14:40

avatar Właśnie tak kibice z żółkiewki jeszcze rok temu drwili z Tomasovi.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.