Janowianka-Orlęta Łuków (28-08-2011)

Liga wkrótce - sparingów i treningów brak.

• autor: simurg10, 2015-02-15 10:33

Liga rusza już pod koniec marca, a nasza drużyna de facto dopiero zaczyna przygotowania do rundy wiosennej. Wprawdzie treningi zaczęły się już wcześniej ale frekwencja na nich była znacznie poniżej zadowalającej i trudno mówić tu o jakiś konkretach. Przygotowania i ćwiczenia na hali lub orliku raczej nie cieszyły się dużą popularnością, a zawodnicy czekali na rozmowy z Zarządem Janowianki i ich planów na najbliższą przyszłość. Sytuacja ta powtarza się systematycznie przed każdą rundą, a powinno się jej unikać, ponieważ traci się czas, a rywale w tym samym czasie odbywają już kolejne sparingi. Faktem jest, że większość graczy nie czeka biernie na rozpoczęcie sparingów, lecz bierze udział w różnych turniejach np. o puchar burmistrza, to jednak nie może to być wytłumaczeniem na brak systematycznych spotkań zawodników Janowianki oraz wspólnych ćwiczeń pod okiem trenera. Najbliższy i pewny sparing Janowianka rozegra dopiero 21 lutego u siebie z Sokołem Nisko.

Kolejne zaplanowane spotkania są jeszcze niepewne i dopiero w najbliższych dniach dowiemy się o ewentualnych zmianach lub kolejnych drużynach z którymi przyjdzie się nam zmierzyć. Czasu pozostało już niedużo, a szkoda wkraczać w rundę z niezgranym zespołem. Kadra zespołu pozostaje bez zmian i raczej wypada się z tego cieszyć, ponieważ jest potencjał w tej drużynie lecz trzeba dobrze przepracować okres przygotowawczy żeby rundę wiosenną rozpocząć od korzystnych wyników.

autor: ~marti 2015-02-15 19:42:01

avatar Janowianka - Unia Wilkołaz 2:2 ( w Świdniku ).
Piecyk dwie.

autor: ~ Dziennik Wschodni 2015-02-16 10:23:30

avatar podaje wyniki sparingów . Janowianka cenny remis z Wilkołazem 2-2

autor: ~Franek 2015-02-18 08:44:40

avatar Cieszy że kadra jest w jedności (to tyle dobrego),w odmiennej sytuacji jest Zarząd Klubu,jak podają wiadomości ze stoków ,Zarząd Klubu MKS Janowianki opuścił jeden z w-ce prezesów ds.finansowych ,powód ( niemożliwa wspołpraca z prezesem Zygmuntem W.) I jak ma być dobrze w klubie jak co roku ktoś ubywa z mądrzejszych ludzi w klubie. A ja życzę piłkarzom wytrwałości i nie opuszczania klubu dla dobra janowskiego sportu.Wierny kibic Janowianki.