Roztocze Szczebrzeszyn - Janowianka 21.05.2011

Pierwsze koty za płoty.

• autor: simurg10, 2015-03-24 17:05

Nie udała się inauguracja rudny wiosennej na stadionie w Janowie. Janowianka zremisowała z Powiślakiem Końskowola 1:1 (1:1). W pierwszej połowie padły gole dla obu drużyn, natomiast w drugiej Janowianka miała groźne sytuacje lecz nie potrafiła ich wykorzystać i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Bramkę dla Janowianki zdobył P. Gąbka, a sytuacje strzeleckie mieli m.in. G. Sobótka i R. Widz. Powiślak jednak był faworytem tego spotkania ale remis na początek nie jest złym wynikiem. Miejmy nadzieję, że w kolejnym uda się zwyciężyć, a nasza drużyna rozegra go w niedzielę 29 marca z Orionem Niedrzwica.

autor: ~ Sędzią w Niedrzwicy 2015-03-26 12:41:38

avatar będzie pan KLUK

autor: ~1/2 2015-03-31 09:16:07

avatar teeee,,,, redaktory śpita ćpata czy chlejeta już druga kolejka za nami a wy tam cholera wie co,ogarnąć się proszę i coś zklecić bo chłopaki łomot sprawili Niedzwicy kibicom prawdziwym wielu emocji dostarczyli i oczywiście graczy w STS/ie znów rozczarowali bo nie tak miało być.ha ha ha.....dobra robota panowie piłkarze POZDRAWIAM