Janowianka Janów Lubelski - Bogdanka II Łęczna 8.06.2013

Wracamy do gry!

• autor: simurg10, 2015-09-08 20:57

Po niedługiej przerwie w funkcjonowaniu strony nadszedł czas na jej powrót w aktualnej wersji. Strona ta jest tworzona przede wszystkim z myślą o prawdziwych kibolach Janowianki, którzy mieli wkład w rozwój ruchu kibicowskiego na Janowiance na przestrzeni kilku ostatnich lat, jak i zwykłych kibiców, którym dobro klubu nie jest obojętne. Osoby prowadzące stronę nie otrzymują żadnych gratyfikacji pieniężnych poświęcając swój czas i własne pieniądze na jej poprawne funkcjonowanie, relacje z niektórych wyjazdów lub inne. Wprowadzono moderację komentarzy, w przypadku dalszych wpisów niezwiązanych z piłką nożną i Janowianką, zostaną one zablokowane. W związku z tym, że minęło już 5 kolejek zostanie zrobione krótkie podsumowanie przygotowań przed rundą jesienną oraz rozegranych dotychczas spotkań.

autor: ~marti 2015-09-08 22:19:20

avatar toś sie chłopie obudził !!!

autor: ~Marian 2015-09-09 17:47:36

avatar Jeśli ta strona ma być dalej prowadzona tak jak do tej pory to chyba najlepszym wyjściem byłoby jej zamknięcie !!!!!!!!

autor: ~anonim 2015-09-11 14:47:07

avatar zamknij japę strona jest dobra

autor: ~ZiCe 2015-09-12 22:47:13

avatar Brawo. Bardzo dobre i mam nadzieję, że znajdziecie czas na obsługę.
GDYM miał wskazać kierunek/doradzić to zalecam powołanie Stowarzyszenia Portal Janowianka - jako organizacji użytku publicznego. Bylibyscie zwolnieni z podatku, a można byłoby wplacać niewielkie kwoty na rzecz stowarzyszenia i może wówczas znikłyby problemy z utrzymaniem strony.
No i w końcu moglibyście umożliwić wpłaty podając nr konta.
Wadą jest konieczność rozliczenia się raz w roku ze skarbowym i przedstawienia nam, sponsorom rozliczenia.