Opolanin Opole Lubelskie - Janowianka Janów Lubelski 26.04.2015

W sobotę z Górnikiem II.

• autor: simurg10, 2015-09-16 17:11

Wyjątkowo bo w sobotę 19 września o godz. 16 Janowianka podejmować będzie u siebie Górnika II Łęczna. Przeciwnik to nie łatwy co boleśnie wielokrotnie się o tym już przekonywaliśmy, chociaż zdarzały się też miłe niespodzianki. Janowianka wyprzedza Górnika tylko o 1 punkt będąc oczko wyżej w tabeli ligowej. Sobotni mecz przesądzi zatem, czy awansujemy na wyższą pozycję czy spadniemy w dół. Natomiast w najbliższą środę 23 września o godz. 16.30 Janowianka w Pucharze Polski Okręgu Lubelskiego zmierzy się na własnym stadionie z obecnym III- ligowcem Motorem Lublin. Wszystkich gorąco zachęcamy do przyjścia na ten mecz i dopingu dla naszej drużyny.

autor: ~kibic 2015-09-18 08:35:07

avatar Nareszcie uruchomiona strona Janowianki!!! To w jaki sposób prowadzona jest internetowa strona drużyny świadczy w pewnym stopniu o klubie. Tutaj absolutnie Janowianka nie ma czym się pochwalić. Jest jednym z najsłabiej organizacyjnie działających klubów. Mamy naprawdę bardzo dobrą drużynę seniorów. I to jest wszystko co mamy na przyzwoitym poziomie. Juniorzy starsi, juniorzy młodsi, trampkarze są mocno poniżej średniej wojewódzkiej. Płyta boiska jako tako ale stadion makabra!!! Ilość kibiców na meczach zawstydzająco mała!!! Jeżeli chodzi o stadion, organizację klubu, poziom strony internetowej to popatrzcie na Ładę Biłgoraj. Tam wszystko jest na najwyższym poziomie. Nie mają na razie drużyny seniorskiej ale będą mieli. To widać z daleka że są skazani na sukces. A co na to władze Janowa????

autor: ~viki 2015-09-18 21:07:30

avatar najpierw gornik potem motor ijak zwykle znajda sie jakis czup co zajmie sie krytyka

autor: ~Marian 2015-09-20 13:28:23

avatar Ograli Górnika II a teraz Motor przyjeżdża do Janowa ,20 lat temu nikt by nawet nie marzył o grze z Motorem

autor: ~ przyjadą rezerwy 2015-09-23 08:02:42

avatar , a może nawet juniorzy wg. dzisziejszego Dziennika Wschodniego , tak więc bez podniecania się zbytniego .