Janowianka-Orlęta Łuków (28-08-2011)

Wygrana w PP.

• autor: simurg10, 2016-09-22 09:50

W rozegranym wczoraj spotkaniu w ramach Pucharu Polski Okręgu Lubelskiego Janowianka pokonała Wisłę II Puławy 2:1 (2:1) i przechodzi do 1/4 finału, który zostanie rozegrany 5 października. Janowianka wystąpiła w mieszanym składzie, a trener dał szansę gry rezerwowym zawodnikom.

autor: ~Franek 2016-09-22 16:22:21

avatar Mecz łatwy do przerwy,po przerwie skomplikował się ,ale młodzież janowska dała radę.Pokazało się paru młodych a zdolnych piłkarzy i należałoby im dać szansę w meczach mistrzowskich taki jak obrońca Jargieło . Do zobaczenia w niedzielę.

autor: ~Franek 2016-09-25 18:46:04

avatar Janowianka - Ryki 0:2
To co można było obejrzeć dzisiaj na stadionie Janowianki to kopanina wykonana przez piłkarzy Janowianki.A na dodatek brak taktyki i techniki piłkarskiej ,nowy trener nic nie wniósł do tej drużyny.Panie prezesie najwyższy czas rozliczyć siebie albo trenera.Jeżeli nie ,to długo się z kolan nie podniesiecie,jest to wstyd dla kibiców Janowa Lubelskiego którzy tak z zaangażowaniem przychodzą na stadion.A skończy się wnioskiem o uszczuplenie dotacji dla klubu.Po drugie ,nie którzy zawodnicy powinni się zastanowić czy jeszcze grać w piłkę ,nie mając siły ani zmysłu piłkarskiego a mają za sobą podeszły wiek jak na piłkarza.Zrobiony rachunek sumienia ,da rezultaty.Pozdrawiam.