Przegrana z Ruchem.

• autor: simurg10, 2016-09-25 19:15

W zakończonym spotkaniu Janowianka przegrała z Ruchem Ryki 0:2 (0:1). Już w 16' Janowianka straciła pierwszego gola. Do I połowy sytuacja nie zmieniła się. Mecz wyglądał na remisowy. Obie drużyny miały swoje okazje strzeleckie, słupki i poprzeczki. Jednak tym razem to Ruch miał więcej szczęścia. W ok 65' było już 0:2, ponieważ samobója wbił P. Sadowski niefortunnie interweniując. Bramkarz K. Pisarski jeszcze próbował wybić ale nie dał rady. Janowianka więcej atakowała niż goście ale niestety ich akcje były mało skuteczne lub zatrzymywały się na obronie. Była to pierwsza nasza przegrana w tej lidze.

Skład: Pisarski, B.Wojtan, P. Sobótka, M. Drewniak, P. Sadowski, P. Chmiel, T. Sadowski, Ł. Kaproń, J. Wojtan, G. Sobótka, R. Widz

Rezerwa: K. Wąsik, A. Wojtan, B. Jargiło, M. Golec, J. Lepiejza

autor: ~J.K 2016-09-25 19:45:00

avatar Myślę że spędzimy w tej lidzie dobrych parę lat.

autor: ~marti 2016-09-25 20:10:59

avatar A gdzie Gąbka ?

autor: ~anonim 2016-09-25 22:15:54

avatar utor: ~Franek 2016-09-25 18:46:04
avatar Janowianka - Ryki 0:2
To co można było obejrzeć dzisiaj na stadionie Janowianki to kopanina wykonana przez piłkarzy Janowianki.A na dodatek brak taktyki i techniki piłkarskiej ,nowy trener nic nie wniósł do tej drużyny.Panie prezesie najwyższy czas rozliczyć siebie albo trenera.Jeżeli nie ,to długo się z kolan nie podniesiecie,jest to wstyd dla kibiców Janowa Lubelskiego którzy tak z zaangażowaniem przychodzą na stadion.A skończy się wnioskiem o uszczuplenie dotacji dla klubu.Po drugie ,nie którzy zawodnicy powinni się zastanowić czy jeszcze grać w piłkę ,nie mając siły ani zmysłu piłkarskiego a mają za sobą podeszły wiek jak na piłkarza.Zrobiony rachunek sumienia ,da rezultaty.Pozdrawiam.

autor: ~anonim 2016-09-26 22:47:50

avatar Takie są plony braku szkolenia młodzieży większość to zawodnicy po 30-ce, gdzie są nasi juniorzy? Że na poziome okręgówki nie mają umiejętności.
Na razie skład nie różni się od tego co dawał radę w IV lidze

autor: ~anonim 2016-09-27 13:28:42

avatar Wygrać to obowiązek,przegrać to wielki wstyd!.Czy taki wynik jaki był z MKS Ryki ,to panie prezesie i chłopcy z ulicy by nie osiągneli bo napewno lepszy.Co Wy robicie w tym Zarządzie ?.Pewnie opowiadacie banialuki ,bo życie sportowe mija was z daleka.

autor: ~fan 2016-09-29 11:43:36

avatar Z okręgówki ciężko się wydostać niby to tylko okręgówka ale wiele drużyn daje z siebie wszystko aby utrzeć nosa mieszczuchom.